Статистика
Онлайн всього: 3 Гостей: 3 Користувачів: 0
|
Написання радіодиктанту вже стало традицією в нашому закладі. Здобувачі освіти 6- 9 класів, вчителі також вирішили приєднатися до ХХ Всеукраїнського диктанту єдності . Цього року диктант мав назву "Виклики книжкової ери".
Переглядів:
82
|
Додав:
makarivka21
|
Дата:
11.09.2020
|
|
Згідно річного плану закладу на 2020- 2021 навчальний рік з 12 жовтня по 05 листопада проходив місячник правознавства "Знаємо свої права- реалізовуємо обов'язки".
Проведення місячника дало можливість підвищити пізнавальний інтерес до вивчення прав і обов'язків, стимулювати творчу активність.
Тісне спілкування вчителя Кашлюк В.І. зі здобувачами освіти дозволило краще дізнатися про права та обов'язки перед школою, батьками, вчителями, друзями та державою.
Переглядів:
92
|
Додав:
makarivka21
|
Дата:
11.09.2020
|
| |
|
|
| | |